bmw1

AKTUALIZACJA NAWIGACJI W BMW

bmw1

AKTUALIZACJA NAWIGACJI W BMW

previous arrow
next arrow

AKTUALNE MAPY DO NAWIGACJI WE WSZYSTKICH MODELACH BMW

Regularna aktualizacja map BMW jest bardzo ważną czynnością. Tylko aktualne mapy zapewnią nam komfort jazdy. Dzięki aktualnym mapom nie zgubimy się i szybciej dojedziemy w wyznaczone miejsce, oszczędzając w ten sposób cenny czas. Pozwolą nam także ominąć płatne odcinki dróg.

 

Jeśli nie chcesz, żeby mapy w Twoim samochodzie wprowadzały Cię w błąd, zapraszamy do naszego serwisu BMW w Krakowie. Dzięki BM ZONE będziesz zawsze na bieżąco!

Zajmujemy się aktualizacją nawigacji we wszystkich modelach BMW. Zapraszamy do naszego serwisu między innymi właścicieli E60, E70, E90, E91, E92, F01, F10, F25, F30, nie tylko z Małopolski, ale z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Dlaczego warto zaktualizować nawigację w BMzone?

Jesteśmy serwisem nieautoryzowanym, przez co możemy zaoferować naszym klientem korzystniejszy cennik niż w ASO. Zapewniamy jednocześnie najwyższą jakość świadczonych usług. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w mechanice samochodowej, a do tego są prawdziwymi pasjonatami motoryzacji. BMW nie mają przed nimi żadnych tajemnic!

Jeśli szukasz miejsca, w którym szybko i sprawnie – oraz w atrakcyjnej cenie – zaktualizujesz nawigację w swoim aucie, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Dzięki nam aktualizacja nawigacji BMW zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie.


Zajmujemy się zarówno
naprawami elektronicznymi – na przykład automatycznych skrzyń biegów, alarmów samochodowych, immobiliserów, radia – jak i mechanicznymi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Największą zaletą naprawy auta w niezależnym serwisie samochodowym są dużo niższe koszty.
Za naprawę w ASO zapłacisz zdecydowanie więcej niż w serwisie BM ZONE
 
Gwarantujemy przy tym tak samo wysoką jakość usług.
Profesjonalnie wyposażony warsztat

Wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza

Terminowość wykonywanych napraw

Oryginalne części lub na życzenie klienta wysokiej jakości zamienniki

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

lub zadzwoń: 785 858 835

Godziny otwarcia warsztatu:

Pn-Pt: 8:00-17:00

Sb: 8:00-14:00


    SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ

    Bieńczycka 7, Kraków