bmw1

KeyLess Protector w BMW

bmw1

KeyLess Protector w BMW

previous arrow
next arrow

KeyLess Protector

Masz BMW z systemem bezkluczykowym i chcesz go zabezpieczyć przed kradzieżą metodą “na walizkę”? Jeśli tak to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – KeyLess Protector. To innowacyjne elektroniczne zabezpieczenie, chroniące przed przechwyceniem przez złodziei sygnału kluczyka, a co za tym idzie – uruchomieniem samochodu. Co ważne, system KeyLess Protector to rozwiązanie bezinwazyjne. Jego montaż nie wymaga ingerencji w elektronikę auta ani żadnych jego przeróbek. Dzięki temu Twoje BMW nie straci gwarancji producenta.

Jak działa zabezpieczenie BMW przed kradzieżą KeyLess Protector?

KeyLess Protector to zabezpieczenie, którego działanie polega na sterowaniu zasilaniem kluczyka (przy wykorzystaniu czujnika ruchu). Kiedy kierowca wysiada z samochodu i się od niego oddala, wówczas system odcina kluczyk od zasilania. Dzięki temu nie będzie on odbierać ani wysyłać kodu umożliwiającego otwarcie drzwi oraz uruchomienie auta. To z kolei sprawia, że złodziej nie będzie mógł go zeskanować, ponieważ jest to możliwe tylko przy włączonym zasilaniu. Zasilanie kluczyka jest wyłączane również wtedy, kiedy kluczyk jest nieużywany. KeyLess Protector wyłącza zasilanie kluczyka, gdy ten znajduje się przez określony czas w bezruchu.

Przywrócenie kluczykowi zasilania jest niezwykle proste. Aby to zrobić należy podejść do samochodu i dwukrotnie uderzyć w kluczyk znajdujący się na przykład w kieszeni, damskiej torebce lub męskiej saszetce. Co ważne, nie trzeba go wyjmować. Wystarczy samo uderzenie we wspomnianą torebkę czy saszetkę.

Odwiedź niezależny serwis BMzone i zabezpiecz swoje auto przed złodziejami

Jak widać działanie systemu KeyLess Protector jest niezwykle proste, lecz skuteczne. Jeśli zainteresowało Cię to nowoczesne zabezpieczenie auta przed kradzieżą, to zapraszamy do naszego nieautoryzowanego serwisu BMW w Krakowie. Szybko zamontujemy je w kluczyku do Twojego samochodu, dzięki czemu Twoja beemka zyska najlepszą ochronę przed złodziejami stosującymi metodę “na walizkę”.


Zajmujemy się zarówno
naprawami elektronicznymi – na przykład automatycznych skrzyń biegów, alarmów samochodowych, immobiliserów, radia – jak i mechanicznymi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Największą zaletą naprawy auta w niezależnym serwisie samochodowym są dużo niższe koszty.
Za naprawę w ASO zapłacisz zdecydowanie więcej niż w serwisie BM ZONE.
 
Gwarantujemy przy tym tak samo wysoką jakość usług.
Profesjonalnie wyposażony warsztat

Wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza

Terminowość wykonywanych napraw

Oryginalne części lub na życzenie klienta wysokiej jakości zamienniki

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

lub zadzwoń: 785 858 835

Godziny otwarcia warsztatu:

Pn-Pt: 8:00-17:00

Sb: 8:00-14:00


    SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ

    Bieńczycka 7, Kraków