bmw1

MONTAŻ HAKÓW BMW

bmw1

MONTAŻ HAKÓW BMW

previous arrow
next arrow

MONTAŻ HAKÓW – w BMzone Twoje auto przygotujemy na wszystko.

Kierowcom i właścicielom samochodów marki BMW z całej Polski, w tym Krakowa i innych małopolskich miast, oferujemy montaż haka holowniczego. W BM ZONE znajdziesz haki do wszystkich modeli BMW, zarówno haki holownicze odkręcane na śruby, jak i te bardziej komfortowe z systemem wypinanym poziomo lub pionowo. Instalację haka holowniczego w samochodzie marki BMW warto zlecić zaufanemu serwisowi – BM ZONE.

Oferujemy oryginalne haki holownicze w najniższych cenach. Wszystkie nasze haki holownicze, zestawy elektryczne do haków i akcesoria pochodzą bezpośrednio od producentów i posiadają pełną gwarancję! Serwis BMW Kraków oferuje oryginalne części, ale również najwyższej klasy zamienniki.  

ORYGINALNE AKCESORIA 

NAJWYŻSZEJ KLASY ZAMIENNIKI 

Szeroka gama haków –  Oferujemy zarówno modele z kulą przykręcaną śrubami, jak i demontowaną automatycznie – jest to korzystne ze względu na obowiązujące przepisy prawa, które zakazują używania haków jeżeli nie ciągniemy przyczepy.

Dlaczego warto zamontować hak holowniczy w BMW?

Montaż haka holowniczego w samochodzie to bardzo korzystne rozwiązanie. Spełnia on wiele przydatnych funkcji, dzięki którym korzystanie z auta jest bardziej komfortowe. Hak holowniczy do samochodu:

  • umożliwia podpięcie przyczepy do auta,
  • pozwala na zamontowanie platformy bagażnika na rowery,
  • zabezpiecza tył pojazdu przez stłuczką, w konsekwencji jego uszkodzeniem.

Nasza oferta obejmuje zarówno montaż samego haka holowniczego, jak i podłączenie instalacji elektrycznej, które jest niezbędne do prawidłowego działania samochodu.
 

Montaż haka holowniczego w BMzone – tanio i profesjonalnie

Montujemy haki we wszystkich modelach BMW, na przykład serii 5 (F10/F11). Usługa zrealizowana w naszym nieautoryzowanym serwisie to gwarancja niskiej ceny oraz profesjonalizmu.

Pamiętaj o przepisach dotyczących montażu haka holowniczego w samochodzie!

Montując hak holowniczy w swoim samochodzie należy pamiętać o tym, że aby móc z niego korzystać, należy najpierw poddać auto dodatkowemu badaniu technicznemu, podczas którego diagnosta skontroluje poprawność wykonanego montażu. Po pozytywnym przejściu badania należy udać się do wydziału komunikacji z wnioskiem o wpisanie adnotacji o haku do dowodu rejestracyjnego.

Fanów motoryzacji zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Powiemy Tobie, ile kosztuje montaż haka holowniczego w Twoim BMW oraz odpowiemy na wszelkie inne pytania dotyczące naszych usług.


Zajmujemy się zarówno
naprawami elektronicznymi – na przykład automatycznych skrzyń biegów, alarmów samochodowych, immobiliserów, radia – jak i mechanicznymi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Największą zaletą naprawy auta w niezależnym serwisie samochodowym są dużo niższe koszty.
Za naprawę w ASO zapłacisz zdecydowanie więcej niż w serwisie BM ZONE.
 
Gwarantujemy przy tym tak samo wysoką jakość usług.
Profesjonalnie wyposażony warsztat

Wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza

Terminowość wykonywanych napraw

Oryginalne części lub na życzenie klienta wysokiej jakości zamienniki

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

lub zadzwoń: 785 858 835

Godziny otwarcia warsztatu:

Pn-Pt: 8:00-17:00

Sb: 8:00-14:00


    SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ

    Bieńczycka 7, Kraków