bmw1

WYMIANA UKŁADU KIEROWNICZEGO I WYDECHOWEGO BMW

bmw1

WYMIANA UKŁADU KIEROWNICZEGO I WYDECHOWEGO BMW

previous arrow
next arrow

Wymiana układu kierowniczego i wydechowego BMW

Wymiana układu kierowniczego BMW i układu wydechowego w atrakcyjnej cenie to jedna z usług, którą oferuje nasz nieautoryzowany serwis BMW w Krakowie. Zapewniamy także sprawną wymianę układu wydechowego. Doświadczony zespół mechaników gwarantuje szczegółowe rozpoznanie problemów i szybką pomoc. Zajmujemy się naprawą i serwisem m.in. samochodów BMW 1, 3, 5, 6, 7, X, Z4, M, e46, e60, e90 i e87. Oferujemy również wymianę drążka kierowniczego i tłumika we wszystkich modelach BMW. W skład naszych usług wchodzi wymiana układu wydechowego i kierowniczego zarówno całościowa, jak i częściowa (np. drążka kierowniczego oraz tłumika).

Wymiana drążka kierowniczego i tłumika w Krakowie

Wymiana drążka kierowniczego to konieczność, jeżeli tylko czujesz, że masz problemy ze skrętem kierownicy czy przednimi kołami lub wyczuwasz luzy układu kierowniczego. Pamiętaj, że naprawy tego elementu nie wolno odkładać w czasie, ponieważ drążek kierowniczy również odpowiada za bezpieczeństwo podczas jazdy.

Nasz serwis BMW Kraków oferuje również wymianę tłumika kompletnego, drgań, końcowego i środkowego. Wszystkie te elementy są częścią układu wydechowego samochodu i są odpowiedzialne nie tylko za redukcję hałasu silnika, ale również za wydalenie spalin z silnika i oczyszczenie ich. Zdarza się, że uszkadzane są pojedyncze elementy (np. tłumiki drgań lub środkowe), dlatego oferujemy także wymianę częściową. Wymiana układu wydechowego i kierowniczego odbywa się w naszym warsztacie w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu wszystkich właścicieli samochodów BMW.


Zajmujemy się zarówno
naprawami elektronicznymi – na przykład automatycznych skrzyń biegów, alarmów samochodowych, immobiliserów, radia – jak i mechanicznymi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Największą zaletą naprawy auta w niezależnym serwisie samochodowym są dużo niższe koszty.
Za naprawę w ASO zapłacisz zdecydowanie więcej niż w serwisie BMzone.
 
Gwarantujemy przy tym tak samo wysoką jakość usług.
Profesjonalnie wyposażony warsztat

Wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza

Terminowość wykonywanych napraw

Oryginalne części lub na życzenie klienta wysokiej jakości zamienniki

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

lub zadzwoń: 785 858 835

Godziny otwarcia warsztatu:

Pn-Pt: 8:00-17:00

Sb: 8:00-14:00


    SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ

    Bieńczycka 7, Kraków