fbpx

NAPRAWA, REMONT I WYMIANA SILNIKÓW W BMW

Slider

Naprawa, remont, a może wymiana silnika w Twoim BMW? To wszystko możesz zrobić w naszym warsztacie w Krakowie. Właścicielom wszystkich modeli BMW proponujemy kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki, regeneracji, napraw oraz wymiany silników. Wszelkie prace wykonywane są przez wyspecjalizowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem w mechanice pojazdowej. Nasi mechanicy to prawdziwi pasjonaci motoryzacji, którzy o autach BMW wiedzą dosłownie wszystko. Zlecając im naprawę czy remont silnika możesz być pewien, że Twoja beemka trafiła w najlepsze ręce. Dzięki nim Twój samochód zyska nowe życie!

Naprawa i wymiana silnika w BMzone - jakość ASO w przystępnej cenie

Jako nieautoryzowany serwis BMW jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom atrakcyjniejszy cennik niż w ASO. Niższe koszty napraw nie mają jednak negatywnego wpływu na ich jakość. Jest wręcz przeciwnie. Oferujemy naprawę i diagnostykę silników w standardzie ASO. Jest to możliwe dzięki kadrze doświadczonych i wyspecjalizowanych mechaników oraz najlepszemu, najnowocześniejszemu sprzętowi, w jaki został wyposażony nasz warsztat.

O wysokiej jakości wykonywanych przez nas napraw świadczą między innymi pozytywne opinie kierowców, którzy powierzyli nam już swój samochód oraz to, że do naszego warsztatu w Krakowie przyjeżdżają miłośnicy BMW z całej Małopolski.


Zajmujemy się zarówno
naprawami elektronicznymi – na przykład automatycznych skrzyń biegów, alarmów samochodowych, immobiliserów, radia – jak i mechanicznymi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Największą zaletą naprawy auta w niezależnym serwisie samochodowym są dużo niższe koszty.
Za naprawę w ASO zapłacisz zdecydowanie więcej niż w serwisie BM ZONE.
 
Gwarantujemy przy tym tak samo wysoką jakość usług.
Profesjonalnie wyposażony warsztat

Wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza

Terminowość wykonywanych napraw

Oryginalne części lub na życzenie klienta wysokiej jakości zamienniki

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

lub zadzwoń: 785 858 835

Godziny otwarcia warsztatu:

Pn-Pt: 8:00-17:00

Sb: 8:00-14:00


SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ

Bieńczycka 7, Kraków