fbpx

WYMIANA ROZRZĄDU W BMW

Slider

W ofercie naszego serwisu znajduje się wymiana rozrządu w BMW. Rozrząd to bardzo ważny mechanizm, od którego zależy prawidłowe funkcjonowanie silnika w samochodzie. Zastanawiając się nad jego wymianą należy pamiętać o tym, że pasek czy łańcuch rozrządu zużywa się nawet wtedy, kiedy auto jest mało użytkowane. Guma z jakiej został wykonany pasek może na przykład ulec zniszczeniu na skutek oddziaływania czynników atmosferycznych. Dlatego też o konieczności jego wymiany decyduje nie tylko przebieg, ale także czas eksploatacji.

Wymień rozrząd i zadbaj o bezawaryjną pracę silnika w Twoim BMW!

Warto o tym pamiętać, ponieważ uszkodzenie paska lub łańcucha może skończyć się nawet uszkodzeniem silnika, co wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Regularna wymiana rozrządu to sposób na uniknięcie tych kosztów i zapewnienie silnikowi bezawaryjnej pracy.

Naprawy mechaniczne w BMzone w Krakowie - atrakcyjny cennik oraz fachowe doradztwo doświadczonych mechaników

Jeśli nie wiesz, czy w Twoim BMW należy już wymienić rozrząd, żaden problem. Wystarczy podjechać do naszego warsztatu w Krakowie. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem. Chętnie podpowiedzą Tobie, co ile należy wymieniać rozrząd w samochodzie oraz ile kosztuje jego wymiana. Jako nieautoryzowany serwis BMW zapewniamy atrakcyjne ceny wszelkich napraw mechanicznych.


Zajmujemy się zarówno
naprawami elektronicznymi – na przykład automatycznych skrzyń biegów, alarmów samochodowych, immobiliserów, radia – jak i mechanicznymi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Największą zaletą naprawy auta w niezależnym serwisie samochodowym są dużo niższe koszty.
Za naprawę w ASO zapłacisz zdecydowanie więcej niż w serwisie BMzone.
 
Gwarantujemy przy tym tak samo wysoką jakość usług.
Profesjonalnie wyposażony warsztat

Wyspecjalizowana i doświadczona kadra pracownicza

Terminowość wykonywanych napraw

Oryginalne części lub na życzenie klienta wysokiej jakości zamienniki

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

lub zadzwoń: 785 858 835

Godziny otwarcia warsztatu:

Pn-Pt: 8:00-17:00

Sb: 8:00-14:00


SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ

Bieńczycka 7, Kraków